NEUTROGENA®

Zdravá a krásna pokožka vyžaduje
náležitú starostlivosť každý deň

Aby sta sa mohli účinne starať o jej zdravie, mali by ste pamätať na niekoľko základných princípov,
ktoré tvoria rituál účinnej starostlivosti o pokožku: očista tela, telový peeling, inteligentná hydratácia a intenzívna regenerácia.

Očista tela

Očista tela je prvým a preto veľmi dôležitým krokom každodennej starostlivosti. Na očistenie pokožky si vyberte nedráždivé mydlo alebo gél, ktoré sa dobre zmývajú? Zabránite tak vystaveniu pokožky riziku narušenia hydrolipidového filmu a vysušenia. Netrite pokožku drsným uterákom po sprchovaní. Jemne ju osušte uterákom a pripravte telo na hydratáciu.

Telový peeling

Použitie telového peelingu je veľmi dôležitým krokom účinnej starostlivosti o pokožku, ktorý vám umožní úplne pripraviť pokožku na použitie hydratačných krémov a na zvýšenie ich účinku. Peelingom sa odlupujú odumreté bunky a pokožka sa vyčistí hlbšie než inými umývacími prostriedkami (gélmi, mydlami), čo pomáha udržiavať mladistvý vzhľad pokožky na dlhšiu dobu. Nemal by sa však používať častejšie ako dvakrát týždenne. Vaša pokožka potrebuje čas na účinnú regeneráciu mikropoškodení spôsobených peelingom. Ďalej hydratujte pokožku správnou kozmetikou.

 

 

Intenzívna regenerácia

Nie je nič nepríjemnejšie ako suchá a napnutá pokožka. Suchá dehydratovaná pokožka je sivá a zvyčajne vyzerá staršia, než je. Ak chcete obnoviť jas 
a energiu svojej pokožky, použite rad výrobkov intenzívnej regenerácie
s Nórskou receptúrou. Intenzívne regeneračné prípravky hydratujú a pomáhajú regenerovať pokožku, čím prinášajú úľavu suchej, svrbiacej a napnutej pokožke.

 

Inteligentná hydratácia

Každodenná hydratácia pokožky je ako dýchanie. Používaním vhodnej kozmetiky účinne obnovíte rovnováhu pokožky.

NEUTROGENA® Nórska receptúra Hĺbkovo hydratačná telová mlieka poskytujú pleti až 24-hodinovú hydratáciu. Produkty NEUTROGENA® zjemňujú pokožku a vytvárajú vrstvy brániace úbytku vody z pokožky. Hĺbkovo hydratačný rad Vám napomôže získať zdravú, krásnu a hodvábne hebkú pokožku.

 

Produkty a obdobie

 

Aby vaša pokožka žiarila a sálala prirodzenou krásou, nemali by ste zabudnúť prispôsobiť svoju kozmetiku meniacim sa poveternostným podmienkam.

  • Vyživujte a hydratujte správne pokožku v zime. Ak ste vystavení chladnému a veternému počasiu, pravidelne používajte výrobky radu Nórska receptúra Intenzívna regenerácia.
  • V lete nezabudnite chrániť pokožku pred UVA žiarením krémom na opaľovanie a pravidelne ju hydratujte. Zvážte použitie radu NEUTROGENA® Nórska receptúra Hĺbková hydratácia alebo vyživujúceho radu Nordic Berry. Nezabudnite zostať vnútri počas najhorúcejších častí dňa!

.

Výrobky pre starostlivosť o telo, ktoré obsahujú Nórsku receptúru:

  • Vyživujúci rad Nordic Berry s ostružiníkom moruška
  • Rad hĺbkovej hydratácie
  • Rad intenzívnej regenerácie
;