Nórska receptúra

Zlom v histórii spoločnosti bol výskum výživných a liečebných vlastností glycerínu. Jeho mimoriadne pôsobenie sa považovalo za ideálne riešenie pre suchú a poškodenú pokožku. Hlavnou inšpiráciou pre vývoj novej receptúry boli tradičné nórske produkty: pleťové vody a masti používané nórskymi rybármi v arktických podmienkach. Vďaka svojim zloženiam účinne znižujú suchosť, rany a trhliny na pokožke rúk.

Výsledkom výskumu a analýzy extrémnych poveternostných podmienok bolo vyvinutie jedinečnej Nórskej receptúry.

Dokonale vyvážené zložky zaručujú:

• intenzívnu hydratáciu,
• správnu starostlivosť o pokožku vystavenú náročným klimatickým podmienkam.

Receptúra 

Nórska receptúra je charakteristická svojím podstatným obsahom glycerínu. Táto špeciálna receptúra preniká do vrchných vrstiev epidermy, ponúka účinnú hydratáciu a pomáha regenerácii pokožky.

40 rokov starostlivosti o ruky  

Týmto spôsobom výrobky pre starostlivosť o pokožku s Nórskou receptúrou zmierňujú nielen symptómy, ale aj príčiny suchej pokožky. Ich najvyššiu kvalitu a účinnosť potvrdili dermatológovia, ktorí ich odporúčali svojim pacientom. Výroba intenzívne hydratujúceho krému na ruky obsahujúceho Nórsku receptúru (NEUTROGENA® Nórska receptúra krém na ruky) sa začala pred viac ako 40 rokmi, v roku 1972. Dnes svet výrobkov NEUTROGENA® obsahuje niekoľko radov výrobkov určených pre starostlivosť o ruky, chodidlá, telo a pery, ktoré využívajú osvedčenú a účinnú Nórsku receptúru.

 

;